خانه / آبلیمو / آبلیموی صادراتی بسته بندی

آبلیموی صادراتی بسته بندی

آبلیموی صادراتی بسته بندی کاملا طبیعی و خالص به صورت عمده در بازار مرکبات ایران با نازلترین قیمت، خرید و فروش آبلیمو صادراتی تازه در این مرکز بدون واسطه می باشد.

آبلیمو طبیعی از آب لیمو ترش تهیه میگردد که یکی از ارقام صادراتی شناخته شده است. آبلیمو طبیعی به دلیل مزایای آن در مورد توجه قرار گرفته و در کشور هایی که برداشت لیمو ترش کم میباشد واردات آبلیمو و لیمو ترش صورت میگیرد.

تولید آبلیموی صادراتی

برای تولید آبلیمو طبیعی صادراتی از لیمو ترش آبگیری استفاده میشود، لیمو ترش آبگیری دارای آب فراوانی می باشد و بیشترین برداشت آن در اواخر فصل لیمو ترش شروع می شود. آبلیموی صادراتی باید از لیمو ترش های سالم که فاقد خرابی هستند تهیه شده باشد و کاملا خالص باشد.

بسته بندی صادراتی

برای صادرات آبلیمو لازم است که در بسته بندی های با کیفیت و مناسبی قرار گیرد، آبلیموی صادراتی را میتوان در بطری های شیشه ای و پلاستیکی بسته بندی نمود. بطری های پلاستیکی باعث آسانی در حمل و نقل میشود و بطری شیشه ای به علت مقاومت کمتر آن برای صادرات مناسب نمی باشد.

بسته بندی آبیمو
بسته بندی آبلیمو

آبلیموی صادراتی جهرم

جهرم شهرستانی با بیشترین میزان برداشت لیمو ترش در کشور است که در تولید و صادرات آبلیمو جزء رتبه های اول در بازار آبلیمو می باشد. این شهرستان در برداشت لیمو ترش جایگاهی برتر دارد و یکی از عرضه کنندگان آبلیموی صادراتی است.

خرید فروش آبلیمو صادراتی

بازار مرکبات ایران هدف بر این دارد که بدون واسطه و به صورت عمده آبلیمو را با قیمت و کیفیت بهتر به مشتریان ارائه دهد، خرید و فروش مستقیم و عمده آبلیمو در این مرکز باعث بهبود قیمت ها می شود.

مشتریان و تولید کنندگان آبلیموی صادراتی میتوانند جهت خرید و فروش سفارشات خود را با هماهنگی با مشاور خرید این مرکز ثبت نمایند، برای بر قراری ارتباط با مشاور خرید از راه های ارتباطی زیر اقدام فرمایید.

همچنین ببینید

خرید آبلیمو عمده

خرید آبلیمو عمده شیراز

خرید آبلیمو عمده خالص و صد درصد ارگانیک با قیمت روز و بسته بندی شده …

پاسخ دهید