خانه / نارنگی / انواع نارنگی محلی مازندران

انواع نارنگی محلی مازندران

انواع نارنگی محلی مازندران را در این مرکز به صورت مستقیم از باغات مرکبات خریداری نمایید. آیا میدانید نارنگی محلی مازندران از کجا خریداری نماییم مقرون به صرفه تر میباشد؟

نارنگی میوه ای مشهور در سطح خاور میانه می باشد که در تجارت صادرات و واردات نقش بسزایی داشته و قیمت مناسب در بازار مرکبات دارد. نارنگی میوه سازگار با آب و هوای شمالی کشور است اما معمولا در جنوب کشور هم کشت و برداشت آن صورت میگیرد. که در ادامه در این مورد مباحث بیشتری ذکر شده است.

نارنگی محلی مازندران

همانطور که گفته شد درخت نارنگی سازگار با آب و هوای معتدل و شمالی است، مناطق شمالی کشور به دلیل دارا بودن شرایط آب و هوایی مناسب با این محصول در برداشت آن جایگاه خوبی در سطح کشور دارد. مازندران یکی از استان های واقع در شمال کشور می باشد که مرغوب ترین و با کیفیت ترین نوع نارنگی را به بازار عرضه می نماید.

چه دلیل عاملی سبب بر مرغوبیت نارنگی محلی استان مازندران شده است؟

نارنگی محلی مازندران به دلیل رشد آن در آب و هوای متناسب با درخت نارنگی از کیفیت بسیاری خوبی بهره مند می باشد و یکی از مهمترین دلایل مشترین پسند بودن نارنگی مازندران مرغوبیت آن می باشد که در سراسر کشور توجه مشتریان این محصول را به خود جذب نموده و قیمت و جایگاه بسیار خوبی یافته است.

انواع نارنگی محلی

نارنگی میوه ای است که گونه های مختلفی از آن وارد بازار میگردد، نارنگی نژاد های متفاوتی دارد که هر کدام از آن از نظر ظاهری با هم متفاوت می باشد. از انواع نارنگی محلی میتوان به نارنگی ژاپنی، نارنگی پیوندی، نارنگی خارو و نارنگی کارا اشاره داشت و قابل توجه داشته باشید که نژاد های دیگری در بازار وجود دارد که در اینجا به تعدادی از انواع نارنگی اشاره گردید.

انواع نارنگی محلی

نهال نارنگی مازندران

نهال نارنگی معمولا در نهالستان های به صورت گلخانه ای و طبیعی پرورش می یابد، باغداران و کسانی که قصد کشت این محصول را دارند میتوانند از نهالستان های مختلف تهیه نمایند یا در این مرکز تامین کننده با قیمت مستقیم از نهالستان خریداری نمایند.

خرید و فروش مستقیم نارنگی محلی

انواع نارنگی محلی مازندران با قیمت های متفاوتی در بازار خرید و فروش می شود که این مرکز با فراهم سازی امکان خرید و فروش مستقیم برای خریداران و تولید کنندگان این محصول، این امکان را به وجود آورده تا محصولات مورد نیاز خود را به صورت عمده در تمام نقاط کشور بدون واسطه از باغات مرکبات خریداری نمایند و تولید کنندگان محصول خود را با بهترین قیمت به مشتریان عرضه نمایند.

مشتریانی که قصد خرید و فروش در این مرکز را دارند، برای ثبت محصول و سفارش خرید از طریق شماره زیر با کارشناس بازار مرکبات ایران تماس حاصل فرمایند.

همچنین ببینید

عرضه عمده نارنگی مازندران

استان مازندران یکی از رتبه های برتر در برداشت و عرضه نارنگی مرغوب در سطح …

پاسخ دهید