خانه / لیمو / لیمو شیرین / برداشت عمده لیمو شیرین جهرم

برداشت عمده لیمو شیرین جهرم

جهرم یکی از شهرستان های استان فارس است که سالانه مقدار زیادی لیمو شیرین از این شهرستان برداشت میشود، لیمو شیرین جهرم از کیفیت بالایی برخوردار است. برداشت عمده لیمو شیرین جهرم از آذر ماه آغاز میگردد و عرضه آن در بازار مرکبات ایران شروع می شود.

لیمو شیرین میوه ای در دسته مرکبات است و از گونه درخت لیمو می باشد. لیمو شیرین طعم بسیار شیرینی دارد و ظاهر نسبتا درشتی دارد که داراری آب فراوان است. لیمو شیرین در ایران محصولی با اهمیت اقتصادی بالایی می باشد، رنگ لیمو شیرین مایل به زرد رنگ است و طبع آن سرد است، لیمو شیرین معمولا در مناطق گرمسیری کشت میشود.

فواید لیمو شیرین

لیمو شیرین میوه ای مفید و دارای ویتامین های بسیاری می باشد که خاصیت های بسیاری برای بدن دارد، لیمو شیرین به دلیل داشتن ویتامین های موجود در خود و داشتن املاح معدنی برای درمان و جلوگیری بسیاری از بیماری ها کاربرد دارد. لیمو شیرین به دلیل فراوان بودن ویتامین C موجود در آن برای درمان بیماری سرما خوردگی بسیار مفید می باشد و یکی از دارو های طبیعی برای جلوگیری از این بیماری شناخته شده است. میزان اسید فولیک موجود در لیمو شیرین باعث میشود تب بدن را از بین ببرد و دمای بدن را تظیم کند.

کیفیت لیمو شیرین جهرم

جهرم یکی از شهرستان های برداشت لیمو شیرین در استان فارس است، که سالانه مقدار قابل توجهی لیمو شیرین را برداشت میکند. لیمو شیرین جهرم با توجه به آب و هوای گرمسیری این شهرستان از مرغوبیت خاصی برخوردار است، برداشت لیمو شیرین درجه یک جهرم از اوایل آذر ماه شروع می شود و تا اواخر اسفند ماه ادامه می یابد.

لیمو شیرین
لیمو شیرین

خرید و فروش لیمو شیرین

خرید و فروش لیمو شیرین درجه یک جهرم که بصورت عمده در این مرکز عرضه میگردد با تضمین کیفیت محصول و قیمت مناسب آن در بسته بندی های مناسب به مشتریان ارائه می شود. برای خرید و فروش و اطلاع از قیمت لیمو شیرین با مشاور خرید این مرکز تماس حاصل فرمایید.

همچنین ببینید

خرید لیمو شیرین جهرم عمده

لیمو شیرین جهرم در تناژهای مختلف بصورت عمده و جزئی به سراسر شهر های ایران …

پاسخ دهید