خانه / نارنج / بهار نارنج / بهار نارنج درجه یک شیراز

بهار نارنج درجه یک شیراز

بهار نارنج درجه یک شیراز از مرغوب ترین محصولات استان فارس است که در مرکز مرکبات ایران بصورت مستقیم عرضه می شود. قیمت بهار نارنج شیراز چند است؟
استان فارس از استان های تولید کننده مرکبات در ایران است. نارنج یکی از انواع مرکبات است که در مرکزیت استان فارس یعنی شیراز بصورت عمده تولید می شود. این محصول علاوه بر اینکه بصورت تازه خوری مورد مصرف قرار می گیرد، از فرآورده های آن نیز بصورت فرآوان استفاده می شود.

بهار نارنج شیراز

از مرغوب ترین محصولات استان فارس بهار نارنج است. این مرغوبیت و کیفیت بقدری است که گاها محصول طبیعی شیراز را بعنوان بهار نارنج می شناسند. همانطور که از اسم این محصول مشخص است، در فصل بهار فرآوری شده و بصورت تازه و خشک شده روانه بازار می شود. این فراورده در انواع دم نوش ها بصورت گسترده مورد مصرف قرار می گیرد.

قیمت بهار نارنج

استان های تولید کننده نارنج در ایران، استان های شمالی و برخی از استان های جنوبی می باشند. یکی از استان های سمت جنوب کشور که بصورت عمده این محصول را تولید می کند استان فارس است. محصول استان فارس بدلیل کیفیت بسیار بالایی که دارد، از قیمت بیشتری نسبت به محصول استان های شمالی برخوردار است. هرساله با توجه به مقدار شکوفه دهی درختان، قیمت این محصول متفاوت می باشد.
مشتریان گرامی که قصد خرید این محصول درجه یک دارند، می توانند با مشاور فروش این مرکز ارتباط گرفته و محصول خود را ثبت سفارش نمایند.

 

پاسخ دهید