خانه / لیمو / خرید اینترنتی لیمو شیرین عمده

خرید اینترنتی لیمو شیرین عمده

خرید اینترنتی لیمو شیرین به صورت عمده با امکان خرید مستقیم از باغات در سراسر کشور. خرید اینترنتی لیمو شیرین در بازار مرکبات چگونه مستقیم از باغ انجام میگردد و چه تاثیری بر قیمت محصول دارد؟

لیمو شیرین از میوه های پر فروش و مشهور در دسته مرکبات می باشد، لیمو شیرین معمولا از مناطق جنوبی کشور برداشت می شود و بازار مرکبات کشور عرضه میگردد. لیمو شیرین به دلیل داشتن خاصیت هایی که افراد در فصل زمستان به آن توجه بسیاری دارند مشتریان زیادی داشته و قیمت آن نسبتا مناسب است.

برداشت لیمو شیرین

لیمو شیرین معمولا در استان های هرمزگان، فارس و دیگر استان های نیمه گرمسیری کشت میشود که استان هرمزگان و شهرستان های واقع در فارس از جمله شهرستان قیروکارزین، جهرم و جیرفت از تولید کنندگان برتر این محصول هستند که سالانه لیمو شیرین مرغوب و با کیفیت را به بازار میوه ارائه میدهند.

لیمو شیرین
لیمو شیرین

برداشت لیمو شیرین در مناطق برداشت این محصول از اواخر فصل پاییز شروع میگردد و در بازار مرکبات موجود میشود. از فراورده های لیمو شیرین میتوان چوب و زغال لیمو شیرین اشاره کرد که مرغوب ترین نوع زغال در کشور به شمار میرود.

خرید اینترنتی لیمو شیرین

بازار مرکبات ایران از مراکز تامین عمده لیمو شیرین است که به صورت اینترنتی مرکبات را مستقیم از باغات به مشتریان در سراسر کشور عرضه می نماید. خرید اینترنتی لیمو شیرین این قابلیت را برای مشتریان به وجود آورده تا در هر زمان محصولات مورد نیاز خود عمده در تناژ های مختلف در هر نقطه ی کشور به طور بدون واسطه و مستقیم از باغ و تولید کنندگان خریداری نمایند.

این عمل سبب بر این شده که مشتریان مرکبات محصولات مورد نظر خود را با قیمت مستقیم و به صرفه با بهترین کیفیت دریافت نمایند. تولید کنندگان و خریداران که قصد همکاری با این مرکز را دارند میتوانند سفارشات خود را از طریق شماره های زیر ثبت نمایند و قیمت روز مرکبات مطلع شوند.

 

همچنین ببینید

لیمو ترش جهرمی

لیمو ترش جهرمی عمده

خرید و فروش لیمو ترش جهرمی عمده به صورت فله ای و بسته بندی شده …

پاسخ دهید