خانه / لیمو / لیمو ترش / خرید عمده لیمو ترش جهرم

خرید عمده لیمو ترش جهرم

آیا میدانید کدام مرکز مرکبات، لیمو ترش را به صورت عمده خرید و فروش میکند؟ خرید عمده لیمو ترش جهرم در بازار مرکبات ایران به صورت مستقیم به سراسر کشور عرضه میگردد. خرید عمده لیمو ترش با بهترین کیفیت در بسته بندی های متناسب با محصول صورت میگیرد.

لیمو ترش جهرم

لیمو ترش یکی از محصولات پر فروشی است که در بازار خرید و فروش مرکبات دارای جایگاهی برتر نسبت به باقی میوه هایی که در این دسته هستند دارد. درخت لیمو ترش معمولا در مناطق جنوبی و گرمسیری کشور کشت می شود، شهرستان جهرم یکی از مناطق جنوبی کشور است که دارای آب و هوای مدیترانه ای و گرمسیری می باشد، این شهرستان به دلیل سازگار بودن و داشتن شرایط پرورش لیمو ترش یکی از برداشت کنندهای لیمو ترش درجه یک و مرغوب در سطح کشور است. لیمو ترش این شهرستان علاوه بر خرید و فروش داخلی به خارج از کشور صادر میشود و در صنعت گرفتن آبلیمو طبیعی مورد توجه قرار گرفته است.

لیمو ترش به دلیل مزایای بسیار زیادی که دارد میوه ای محبوب می باشد، یکی از فوایدی که لیمو ترش دارد و بسیار قابل توجه افراد قرار گرفته ویتامین C موجود در آن می باشد، لیمو ترش دارای ویتامین C زیادی می باشد که برای بدن بسیار مفید بوده و باعث جلوگیری از بعضی بیماری ها می شود. مصرف این ویتامین به مقدار مورد نیاز باعث بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن میشود و از بروز عفونت ها و ویروس های آنفولانزا جلوگیری میشود.

خرید عمده لیمو

بازار مرکبات ایران یکی از مراکز عمده فروش مرکبات است، این مرکز لیمو را بصورت عمده و مستقیم از باغات لیمو ترش جهرم برداشت میکند، خرید عمده لیمو ترش در بازار مرکبات بدون واسطه به مشتریان عرضه میگردد. برای خرید عمده لیمو و دیگر محصولات این مرکز و اطلاع از قیمت ها با مشاور خرید این مرکز تماس حاصل فرمایید.

 

همچنین ببینید

برداشت لیمو ترش

آغاز برداشت لیمو ترش در فارس

آغاز برداشت لیمو ترش فارس به صورت عمده و مستقیم از باغ های این استان …

پاسخ دهید