خانه / لیمو / خرید فروش لیمو ترش شیراز

خرید فروش لیمو ترش شیراز

خرید فروش لیمو ترش شیراز در مرکز بازار محصولات طبیعی با نازلترین قیمت صورت میگیرد. فروش لیمو ترش شیراز با بهترین کیفیت و ارسال مستقیم به سراسر کشور.

شیراز مرکز استان فارس بوده که بیشترین مقدار لیمو ترش را از شهرستان ها جهرم و قیروکارزین به سراسر کشور عرضه میکند. فروش لیمو ترش شیراز در بازار مرکبات ایران به صورت عمده عرضه می شود و از قیمت مناسبی برخوردار است.

لیمو ترش شیرازی معمولا در بسته بندی های سبدی و کارتونی قرار میگیرد، فروش لیمو ترش شیراز در این مرکز به فله ای و بسته بندی های متفاوت ارائه می شود. برای صادرات لیمو ترش معمولا از بسته بندی های کارتونی استفاده می شود و بسته بندی های کیسه ای برای لیمو ترش آبگیری بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد.

قیمت لیمو ترش شیراز

قیمت لیمو ترش در بازار مرکبات شیراز متغیر بوده و بستگی به کیفیت لیمو ترش دارد، بسته بندی ها و نوع محصول و صادرات محصول بر روی قیمت تاثیر گذار هستند و باعث تغیر قیمت می شوند. شرایط اقتصادی کشور یکی از پارامتر های تغیر دهنده قیمت مرکبات است. این مرکز با فروش عمده و ارسال مستقیم لیمو ترش شیرازی را با قیمت مناسب تری به مشتریان ارائه میدهد.

لیمو ترش شیراز
لیمو ترش شیراز

 

فواید لیمو ترش

لیمو ترش فواید ها و خواص های زیادی دارد به همین در داخل و خارج از کشور مورد توجه قرار گرفته است، در لیمو ترش مواد معدنی و ویتامین زیادی وجود دارد که برای درمان بیماریها و بهبود عملکرد بدن مفید است. از لیمو ترش میتوان برای تهیه روغن آن استفاده کرد و در تهیه ماسک ها استفاده نمود.

فروش لیمو ترش شیراز

مشتریان میتوانند برای خرید لیمو ترش شیراز از این مرکز به صورت اینترنتی سفارشات خود را ثبت نمایند و از نرخ روز مرکبات مطلع شوند، برای بر قراری ارتباط با مشاور خرید این مرکز از طریق راه های ارتباطی زیر اقدام فرمایید.

 

همچنین ببینید

خرید لیمو ترش عمده

خرید لیمو ترش عمده درجه یک

خرید لیمو ترش عمده درجه یک و درجه دو به صورت بسته بندی شده و …

پاسخ دهید