خانه / پرتقال / خرید فروش عمده پرتقال شمال

خرید فروش عمده پرتقال شمال

خرید فروش عمده پرتقال شمال با بهترین کیفیت به تمام نقاط کشور ارسال میگردد. خرید فروش پرتقال در بازار مرکبات ایران به صورت مستقیم از باغات شمال کشور صورت میگیرد.

پرتقال میوه ای از مرکبات می باشد که دارای گونه و نژاد های متفاوتی است، درخت پرتقال معمولا با در آب و هوای معتدل و مرطوب رشد بهتری دارد و میوه آن از کیفیت بالاتری برخوردار می شود. مناطق شمالی کشور در برداشت پرتقال مرغوب جزء برترین برداشت کننده ها هستند و سالانه بیشترین خرید فروش پرتقال و برداشت پرتقال را در سال دارند. یکی از نمونه های معروف و شناخته شده پرتقال مصری می باشد، این نوع پرتقال معمولا وارداتی میباشد و کشت آن در ایران خیلی کم صورت میگیرد.

پرتقال چه فوایدی دارد؟

پرتقال میوه ای دارای ویتامین ها و املاح و فیبر های غذایی می باشد که تغذیه ای مناسب و با کیفیت برای بدن میباشد. پرتقال از ویتامن C زیادی تشکیل شده است که برای درمان سرما خوردگی مفید می باشد و باعث تقویت بدن می شود. املاح موجود در این میوه از جمله کلسیم، فسفر، پتاسیم و دیگر املاح های مورد نیاز بدن می باشد، پرتقال میتوان تامین کننده نیاز ها بدن به این موارد باشد. پرتقال میوه ای پر فروش در فصل زمستان میباشد که طرفدار هایی در داخل و خارج از کشور دارد.

فصل برداشت پرتقال شمال

برداشت پرتقال درجه یک از باغات استان های شمالی کشور از آبان ماه آغاز میگردد، خرید فروش پرتقال شمال از باغ های شمالی کشور صورت گرفته و در بسته بندی های مناسب و صادراتی در بازار مرکبات ایرن به صورت اینترنتی به سراسر کشور عرضه میگردد.

پرتقال شمال
پرتقال شمال

خرید فروش پرتقال

برای خرید فروش پرتقال در این مرکز مشتریان میتوانند با حاصل نمودن تماس با مشاور خرید مرکز از قیمت روز مطلع شوند و سفارشات خود را به صورت اینترنتی ثبت نمایند، از راه های ارتباطی زیر با مشاوران ما در ارتباط باشید.

همچنین ببینید

پرتقال تامسون جنوب

پرتقال تامسون جنوب به صورت عمده

پرتقال تامسون جنوب یکی از ارقام با کیفیت پرتقال میباشد. قیمت پرتقال تامسون جنوب در …

پاسخ دهید