خانه / آبلیمو / عرضه آبلیمو طبیعی بصورت خالص

عرضه آبلیمو طبیعی بصورت خالص

آیا میدانید آب لیمو ترش طبیعی چگونه تهیه و به عرضه می رسد؟ آبلیموی طبیعی یکی از پر فروش ترین فرآورده های لیمو ترش میباشد. در بازار مرکبات ایران عرضه آبلیمو طبیعی چگونه است؟ 

معمولا برداشت لیمو ترش از اواسط فصل تابستان شروع میشود. آبگیری لیمو ترش حدود یک ماه پس برداشت خود لیمو ترش و آبدار شدن محصول آغاز میشود. فرق آبلیمو ارگانیک و  صنعتی در خالص بودن آبلیمو میباشد. آبلیمو به دلیل داشتن اسید و تغیر طعم و مزه در بسته بندی پلاستیکی، بهتر است از بسته بندی های شیشه ای استفاده نمود.

خواص آبلیموی طبیعی

آبلیمو طبیعی به دلیل داشتن اسید به هضم غذا و کاهش کلسترول بدن و سلامت کبد چرب کمک میکند. آبلیمو طبیعی ویتامین های موجود در خود باعث از بین رفتن لک های صورت میشود. یکی از کاربرد های آبلیمو استفاده در غذا و به عنوان چاشنی غذا است. آبلیمو های صنعتی به دلیل اسانس های طعم دهنده و خالص نبودن آنها فاقد ویتامین و خاصیت میباشد و مضراتی برای بدن به همراه دارد.

آبلیمو

رنگ و طعم آبلیمو طبیعی

رنگ آبلیمو طبیعی سبز رنگ میباشد. در اکصر اوقات پالپ لیمو ترش در ظرف آبلیمو طبیعی ته نشین میشود و نشان دهنده آبلیمو طبیعی میباشد. آبلیمو طبیعی به نور شدید و دمای بالا حساسیت نشان میدهد و تغیر رنگ میدهد. 

آبلیمو طبیعی

عرضه آبلیمو طبیعی

بازار و عرضه آبلیمو طبیعی معمولا از اواسط تابستان رونق پیدا میکند. خرید و فروش آبلیمو طبیعی در بازار مرکبات ایران بدون واسطه و مستقیم صورت میگیرد. آبلیمو طبیعی درجه یک به صورت عمده و بسته بندی شده به مشتریان در تمام نقاط کشور عرضه میگردد. آبلیمو ارگانیک در بسته بندی های صادراتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب جهت صاردات به خارج از کشور ارائه میشود. جهت ثبت سفارشات اینترنتی در بازار مرکبات با مشاور خرید این مرکز ارتباط حاصل نمایید.

همچنین ببینید

آبلیموی صادراتی

آبلیموی صادراتی بسته بندی

آبلیموی صادراتی بسته بندی کاملا طبیعی و خالص به صورت عمده در بازار مرکبات ایران …

پاسخ دهید