خانه / پرتقال / فروش عمده پرتقال صادراتی

فروش عمده پرتقال صادراتی

فروش عمده پرتقال درجه یک به سراسر کشور به صورت اینترنتی ارائه می گردد. خرید و فروش عمده پرتقال  صادراتی درجه یک در بازار مرکبات ایران بدون واسطه و مستقیم می باشد.

پرتقال میوه ای در دسته مرکبات است، پرتقال درختی همیشه پر برگ و سبز دارد، پرتقال میده ای تقریبا درشت است و رنگی متمایل به نارنجی دارد و طعم آن بسیار شیرین است. پرتقال میوه ای زمستانی است که طرفداران زیادی را در فصل برداشت این میوه دارد و قابل توجه قرار میگیرید.

خواص پرتقال

پرتقال سرشار ویتامین C بوده و یکی از منابع تامین این ویتامین برای بدن می باشد و برای تقویت سیستم ایمنی بدن و جلوگیری از بسیاری بیماری ها مفید می باشد. پرتقال در تصفیه خون نقش بسزایی دارد و خون را پاکسازی می کند و عفونت ها از بین می برد، پرتقال کاهش دهنده کلسترول است و از بروز بیماری های قلبی و چربی خون جلوگیری میکند. پرتقال به دلیل منیزیم موجود در خود به تنظیم سطح فشار خون کمک می کند و  اسید های پرتقال به هضم غذا کمک می کند همچنین پرتقال میوه ای با شباهت های بسیار به لیمو ترش است.

فروش عمده پرتقال شمال

برداشت پرتقال

برداشت پرتقال معمولا از اواسط آبان ماه و اوایل فصل زمستان آغاز میگردد، مناطق شمالی کشور یکی از برداشت کنندگان این محصول هستند که نیاز نیمی از کشور را تامین میکنند، بهترین زمان برای برداشت پرتقال، زمانی است که میوه کاملا رسیده باشد و نیازی به رنگ های مصنوعی نداشته باشد. یکی از از گونه های شناخته شده پرتقال (پرتقال تامسون) می باشد، پرتقال تامسون معروف ترین نوع پرتقال می باشد.

فروش عمده پرتقال

فروش عمده پرتقال در بازار مرکبات ایران با بسته بندی های ایده آل و محصول با کیفیت عرضه میگردد. در این مرکز فروش محصول به صورت مستقیم می باشد و به تمام نقاط کشور عرضه میگردد، برای اطلاع از قیمت های محصولات و خرید و فروش محصولات مورد نظر خود به صورت عمده با راه های ارتباطی زیر با مشاوران ما در تماس باشید.

همچنین ببینید

پرتقال تامسون جنوب

پرتقال تامسون جنوب به صورت عمده

پرتقال تامسون جنوب یکی از ارقام با کیفیت پرتقال میباشد. قیمت پرتقال تامسون جنوب در …

پاسخ دهید