خانه / نارنگی / قیمت خرید و فروش نارنگی جنوب

قیمت خرید و فروش نارنگی جنوب

آیا از قیمت نارنگی جنوب ایران با خبرید؟ آیا می دانید فروش نارنگی جنوب در بازار بزرگ لیموفر بصورت مستقیم و بدون واسطه انجام می شود؟ خرید نارنگی جنوب با چه شرایطی انجام می شود؟
ایران کشوری مرکبات خیز است که در آن انواع مرکبات بصورت عمده تولید و به بازار عرضه می شود. این کشور با خاکی حاصلخیز در استان های شمالی و جنوبی انواع مرکبات را در باغات پرورش می دهد. یکی از مرکبات پرورش یافته در کشور ایران، نارنگی است. نارنگی درای انواع مختلفی است که بصورت نامحدود در این کشور تولید و به بازار های داخلی و خارجی عرضه می گردد.
شهرستان های جنوبی ایران که در استان فارس واقع شده اند، انواع نارنگی جنوبی را در خود پرورش می دهند. شهرستان هایی مانند جهرم و داراب استان فارس بهترین نوع نارنگی تولید شده در باغات را روانه بازار می کنند. این شهرستان ها با داشتن خاکی غنی و متناسب مرکبات، همواره انواع مختلفی از مرکبات را در خود پرورش می دهند.

خرید نارنگی جنوب
خرید نارنگی جنوب

انواع نارنگی
نارنگی دارای انواع مختلفی است که برخی از گونه های این محصول در شمال ایران و برخی دیگر در جنوب ایران تولید می شوند. نارنگی هایی که در شمال ایران تولید می شود به دسته های زود رس و دیر رس تقسیم بندی می شوند. نمونه های ژاپنی از نوع زود رس و نارنگی های پیج از نوع دیر رس هستند. نارنگی هایی هم در جنوب پرورش داده می شوند که از رایجترین آنها نارنگی خارو است. نارنگی خارو از طعمی شیرین و پوستی شیشه ای برخوردار است.
با گسترش اینترنت این امکان وجود دارد که انواع مرکبات را به تمامی نقاط کشور بدون واسطه و مستقیم ارائه نماییم. این شیوه فروش تاثیر بسزایی در قیمت ها داشته و در سهولت خرید مشتریان بسیار کارآمد است. جهت استعلام قیمت و ثبت سفارش خرید انواع مرکبات می توانید با مشاور فروش این مرکز تماس حاصل نمایید.

همچنین ببینید

فروش نارنگی شمال

فروش عمده نارنگی شمال

فروش عمده نارنگی شمال در چه مراکزی با قیمت مناسبتر و کیفیت بهتری صورت میگیرد. فروش …

پاسخ دهید