خانه / لیمو / لیمو ترش / قیمت خرید لیمو ترش شیراز

قیمت خرید لیمو ترش شیراز

خرید لیمو ترش شیراز در بازار مرکبات ایران با عرضه مستقیم از باغات مرکبات استان فارس. قیمت لیمو ترش شیراز درجه یک چند است و مرکز فروش لیمو ترش شیرازی کجاست؟
لیمو ترش از محصولات کشاورزی جنوب کشور است که بعنوان مرغوب ترین میوه درختان مرکبات هرساله برداشت می شود. لیمو ترش در خانواده میوه و تره بار قرار می گیرد و با توجه به خواص بسیار زیادی که دارد، بصورت روزانه در وعده های غذایی مردم گنجانده می شود. این محصول علاوه بر اینکه در بازار های داخلی مورد مصرف قرار می گیرد، به بازار های خارجی نیز صادرات می شود.

فروش عمده لیمو ترش

جنوب کشور ایران دارای محصولات کشاورزی بسیاری می باشد که با توجه به شرایط اقلیمی این مناطق پرورش می کند. محصول لیمو ترش از میوه جات گرمسیری است که اغلب در استان های فارس و هرمزگان پرورش پیدا می کند. هرساله بیش از چندین هزار تن لیمو ترش از باغات استان فارس برداشت شده و به بازار های داخلی و خارجی بفروش می رسد.

خرید لیمو ترش شیراز
لیمو ترش شیراز

قیمت لیمو ترش جهرم

شهرستان جهرم از مهمترین شهرستان های تولید کننده لیمو ترش در استان فارس می باشد. برداشت لیمو ترش در شهرستان جهرم از مرداد ماه شروع شده و تا اواخر آبان ماه ادامه پیدا می کند. در مدت زمان برداشت لیمو از باغات این منطقه، قیمت آنها مشخص شده و به خریداران اطلاع رسانی می شود.
مشتریان گرامی که قصد خرید بهترین محصولات لیمو ترش بدون واسطه از تولید کننده دارند، همواره می توانند از مشاور فروش این مرکز درخواست استعلام نمایند.

همچنین ببینید

برداشت لیمو ترش

آغاز برداشت لیمو ترش در فارس

آغاز برداشت لیمو ترش فارس به صورت عمده و مستقیم از باغ های این استان …

پاسخ دهید