خانه / لیمو / قیمت خرید لیمو عمانی ریز مینیاتوری

قیمت خرید لیمو عمانی ریز مینیاتوری

آیا می دانید لیمو عمانی ریز مینیاتوری در چه مواردی کاربرد دارد؟ قیمت لیموعمانی ریز مینیاتوری چند است؟ خرید بدون واسطه لیمو عمانی ریز مینیاتوری از شهرستان جهرم.
شهرستان لیموخیز جهرم سالانه چندین هزار تن لیمو ترش را تولید و روانه بازار می کند. این شهرستان با داشتن پتانسیل تولید لیمو، اغلب فرآورده های این محصول نیز روانه بازار می کند. یکی از فرآورده های لیمو ترش که زیاد مورد استفاده قرار می گیرد، لیمو عمانی است. لیمو عمانی ایرانی در استان فارس و استان هرمزگان تولید و به تمامی استان های ایران پخش می شود.

لیمو عمانی ریز مینیاتوری

لیمو عمانی در کیفیت های مختلفی تولید می شود که هر کدام از آنها با توجه به کیفیتی که دارند قیمت گذاری می شوند. شرکت های بسته بندی نوعی از لیمو عمانی ریز مینیاتوری پسندیده و جهت بسته بندی استفاده می کنند. این نمونه از نوع لیمو عمانی سفید جهرم می باشد که دارای طعم و عطری بسیار مطلوب است.

لیمو عمانی ایرانی
لیمو عمانی ایرانی

این محصول علاوه در شرکت های پخش و بسته بندی در آشپزخانه ها و کارخانجات کنسرو سازی به دلیل قیمت بسیار مناسبی که دارد استفاده می شود. فروش بدون واسطه این محصول از قیمت تمام شده آن کاسته و مشتریان می توانند بصورت عمده این محصول ار سفارش گیرند.

همچنین ببینید

فروش لیمو عمانی سفید

فروش لیمو عمانی سفید با کیفیت

خرید و فروش لیمو عمانی سفید با کیفیت درجه یک به صورت عمده در بازار …

پاسخ دهید