خانه / مرکبات / قیمت خرید نهال مرکبات شمال

قیمت خرید نهال مرکبات شمال

آیا می دانید فروش نهال مرکبات شمال ایران در چه فصل هایی ارائه می شود؟ قیمت نهال مرکبات در نهالستان لیموفر چند است؟
کشور مرکبات خیز ایران، سالانه مقدار زیادی از مرکبات روانه بازار می کند. مرکبات تولید شده در این کشور، از استان های شمالی و جنوبی هستند. شمال ایران با داشتن آب و هوایی مساعد و مرطوب امکان پرورش انواع پرتقال و نارنگی را در خود دارد. لیمو ترش و مرکبات گرمسیری نیز در جنول ایران تولید می شوند.
نهال هرکدام از این گونه ها در نهالستان های شمال و جنوب ایران پرورش پیدا می کند. گونه های نهال مرکبات دارای انواع متعددی هستند که برخی از آنها در شمال و برخی دیگر نیز در جنوب ایران پرورش پیدا می کنند. نهال هایی مانند پرتقال، خونی و انواع نارنگی بیشتر در شمال کشور مورد پرورش قرار می گیرند و نهال هایی مانند لیمو ترش، لیمو شیرین و لیمو سنگی نیز در جنوب استان های فارس و هرمزگان پرورش داده می شوند.

فروش نهال پرتقال

انواع متعددی از پرتقال هستند که در ایران پرورش داده می شوند. پرتقال های شمالی که به پرتقال تامسون و خونی معروفند، از فروش بالایی نیز دارند. اغلب نهال های پرتقال که در شمال پرورش داده می شوند از گونه ها و پیوند های تامسون هستنند.
در جنوب ایران نیز برخی از گونه های پرتقال پروش داده می شوند. این رقم ها شامل پرتقال محلی، پرتقال نافی و پرتقال خوشه ای هستند. رقم های متفاوت پرتقال بصورت پیوندی نیز مورد پروش قرار می گیرد و بصورت انبوه تولید می شود.
نهالستان لیموفر با استفاده از تکنولوژی روز، انواع نهال مرکبات ایران را بدون واسطه و مستقیم به خریداران عمده نهال عرضه می دارد. با این شیوه فروش مشتریان از قیمت های بسیار پایین تری برخوردار می شوند. مشتریان گرامی همواره می توانند با مشاور فروش این مرکز ارتباط حاصل نمایند.

مسئول فروش نهال

همچنین ببینید

نهال پرتقال تامسون

مرکز فروش نهال پرتقال تامسون

نهال پرتقال تامسون از نژاد های پرثمر پرتقال است. در این مرکز خرید و فروش …

پاسخ دهید