خانه / خشکبار مرکبات / پخش عمده لیمو خشک

پخش عمده لیمو خشک

آیا از قیمت روز لیمو خشک مطلع هستید؟ پخش عمده لیمو خشک درجه یک و اطلاع از قیمت روز لیمو خشک در بازار مرکبات ایران که یکی از مراکز خرید و فروش عمده لیمو خشک است، سفارشات مشتریان را به صورت اینترنتی ثبت می نماید.

لیمو خشک همان لیمو ترش خشک شده است که معمولا برای چاشنی غذا استفاده می شود. لیمو ترش پس از خشک شدن رنگ آن به قهوه ای روشن متمایل میشود و درون آن خشک و سیاه می شود.

کشور ایران یکی از کشور های پر مصرف این محصول می باشد و یک کشور صادر کننده لیمو خشک درجه یک است، میتوان لیمو ترش خشک شده را جایگزین اسانس های مصنوعی نمود.

لیمو خشک یک چاشنی معروف برای غذاهای سنتی ایرانی است که از آن در اکثر خانه های ایرانی برای طعم و عطر لذیذ این محصول در غذا استفاده می کنند. لیمو خشک را می توان به صورت پودر شده تهیه کرد و در غذا استفاده نمود.

لیمو خشک صادراتی جهرم

شهرستان جهرم که یکی از رتبه های اول را در برداشت لیمو ترش دارد و یکی از عرضه کننده های لیمو خشک درجه یک می باشد، لیمو خشک جهرم از کیفیت بالایی برخوردار است و محصول را دربسته بندی های مناسب عرضه میکند.

لیمو خشک به دلیل مزایای بسیاری که دارا می باشد در کشور های خارجی جایگاه خوبی پیدا کرده است و کشور ایران یکی از صادر کنندگان این محصول می باشد.

قیمت روز لیمو خشک

قیمت لیمو خشک با توجه به مرغوبیت و کیفیت محصول و میزان برداشت آن سنجیده می شود، سایز و اندازه لیمو خشک و رنگ و بو محصول یکی از معیار های مهم تاثیر گذار در قیمت می باشد.

برای اطلاع از قیمت روز لیمو خشک و خرید محصولات بازار مرکبات با مشاور خرید این مرکز ارتباط برقرار نمایید.

همچنین ببینید

قیمت لیمو عمانی فله

قیمت لیمو عمانی فله جهرم

آیا از قیمت لیمو عمانی فله در بازار لیمو خشک مطلع هستید؟ قیمت لیمو عمانی …

پاسخ دهید