خانه / نارنگی / قیمت عمده نارنگی در تبریز

قیمت عمده نارنگی در تبریز

نارنگی شمال، یکی از ارقام مرغوب خانواده مرکبات می باشد که به دلیل کیفیت و طعم و عطر آن مورد تقاضای شهروندان محترم تبریز گردیده است. جهت خرید عمده و مستقیم، همچنین تحویل در تبریز با ما باشید.

نارنگی شمالی که دارای انواع متعددی می باشد، بنا به سلیقه و بازار هدف شهر مورد نظر، تقاضا می گردد. یکی از نارنگی های برگزیده و مورد تقاضای شهروندان تبریزی، نارنگی ژاپنی می باشد.

عرضه نارنگی

 

این میوه پر طرفدار که در اکثر استان های ایران عرضه می شود، تنها در شمال کشور پرورش یافته و به بازار ارائه می گردد. درخت نارنگی ژاپنی یکی از مقاوم ترین ارقام مرکبات است به همین سبب در برابر سرمای شمال کشور از خود مقاوم می باشد.

نارنگی میوه ای زمستانی است که در این فصل بازار آن رونق می یابد، مراکز بسیاری هستند که نارنگی را عرضه میکنند، بازار مرکبات ایران یکی از مراکز عرضه نارنگی است اما با این تفاوت که محصولات خود را بدون واسطه و مستقیم به مشتریان ارائه میدهد این عمل سبب بر کاهش قیمت و مناسب تر بودن قیمت برای مشتریان و باغداران می شود.

برای خرید نارنگی و دیگر مرکبات شمال و جنوب کشور با کارشناس این مرکز در ارتباط باشید و نحوه خرید و فروش این مرکز اطلاعات بیشتر را کسب نمایید.

 

همچنین ببینید

فروش نارنگی شمال

فروش عمده نارنگی شمال

فروش عمده نارنگی شمال در چه مراکزی با قیمت مناسبتر و کیفیت بهتری صورت میگیرد. فروش …

پاسخ دهید