خانه / پرتقال / قیمت فروش و خرید پرتقال تامسون شمال

قیمت فروش و خرید پرتقال تامسون شمال

قیمت فروش پرتقال تامسون شمال امروز چند است؟ آیا می دانید پرتقال تامسون شمال بصورت عمده با چه نرخ هایی خرید و فروش می شود؟

یکی از مرغوب ترین پرتقال هایی که در ایران مورد پرورش قرار می گیرد پرتقال تامسون است. پرتقال تامسون شمال دارای مرغوبیت خاصی می باشد که از اوایل آبان ماه به بازار داخلی و خارجی عرضه می گردد. زمان های ارائه پرتقال تامسون شمال با پرتقال تامسون جنوب تقریبا یکسان است. اما برداشت پرتقال های شمال ایران زودتر صورت می گیرد.

پرتقال تامسون در بازار میوه و مرکبات

پرتقال تامسون از میوه ها محبوب در دسته مرکبات است، این نمونه از پرتقال فروش بالایی در سطح کشور داشته است و از مرغوبیت بالایی برخوردار می باشد.

خرید و فروش پرتقال تامسون در بازار میوه و مرکبات قیمتی نسبتا مناسب دارد و میزان مشتریان آن و تولید در کشور تناسب دارد. لازم به ذکر است که این محصول علاوه بر مصرف داخل از ارقام صادراتی کشور ایران به شمار می رود.

پرتقال تامسون شمال از گزینه های مناسب برای تهیه آب پرتقال طبیعی می باشد و میزان از این محصول جهت آبگیری به کارخانه ها آب میوه گیری عرضه میگردد.

خرید و فروش پرتقال تامسون

تولید پرتقال تامسون در شمال

پرتقال تامسون سازگار با آب و هوای معتدل و نسبتا مرطوب می باشد و بردشت آن از باغات پرتقال معمولا از فصل پاییز آغاز می گردد.

از تولید کنندگان پرتقال در سطح کشور که بیشترین مقدار پرتقال تامسون را به داخل و خارج از کشور ارائه میدهد مناطق شمالی کشور ایران می باشد، استان هایی از جمله مازندارن، گیلان و دیگر استان ها در مناطق شمالی از برترین تولید کننده و فروشندگان پرتقال تامسون می باشند.

پرتقال تامسون از نژاد های با کیفیت پرتقال می باشد که از بهترین و با کیفیت ترین نمونه این محصول درباغات مرکبات شمال یافت می شود.

خرید پرتقال تامسون

قیمت پرتقال تامسون شمال

همانطور که گفته شد قیمت های پرتقال شمال ایران به نرخ روز می باشد. با توجه به کشش بازار داخلی همواره این قیمت ها مشخص می گردد. باغداران شمالی هر ساله سعی دارند که محصولات خود را نرسیده به فصل سرما برداشت کرده و به بازار ارائه نمایند.

این شیوه عرضه موجب شده است تا نرخ های پرتقال شمال ایران با پرتقال جنوب ایران یکسان نباشد و دارای تفاوت قیمت هایی باشد.

قیمت انواع مرکبات از جمله پرتقال در این بازرگانی بصورت روزانه مشخص می شود که مشتریان گرامی می توانند با مدیریت فروش ما جهت استعلام قیمت تماس حاصل نمایند.

فروش پرتقال در این مجموعه بدون واسطه و مستقیم از باغات پرتقال شمال صورت میگیرد.

کانال تلگرام بازار مرکبات ایران

همچنین ببینید

پرتقال تامسون جنوب

پرتقال تامسون جنوب به صورت عمده

پرتقال تامسون جنوب یکی از ارقام با کیفیت پرتقال میباشد. قیمت پرتقال تامسون جنوب در …

پاسخ دهید