خانه / پرتقال / قیمت فروش و خرید پرتقال تامسون شمال

قیمت فروش و خرید پرتقال تامسون شمال

قیمت فروش پرتقال تامسون شمال امروز چند است؟ آیا می دانید پرتقال تامسون شمال بصورت عمده با چه نرخ هایی خرید و فروش می شود؟

یکی از مرغوب ترین پرتقال هایی که در ایران مورد پرورش قرار می گیرد پرتقال تامسون است. پرتقال تامسون شمال دارای مرغوبیت خاصی می باشد که از اوایل آبان ماه به بازار داخلی و خارجی عرضه می گردد. زمان های ارائه پرتقال تامسون شمال با پرتقال تامسون جنوب تقریبا یکسان است. اما برداشت پرتقال های شمال ایران زودتر صورت می گیرد.

پرتقال شمال

قیمت پرتقال تامسون شمال

همانطور که گفته شد قیمت های پرتقال شمال ایران به نرخ روز می باشد. با توجه به کشش بازار داخلی همواره این قیمت ها مشخص می گردد. باغداران شمالی هر ساله سعی دارند که محصولات خود را نرسیده به فصل سرما برداشت کرده و به بازار ارائه نمایند. این شیوه عرضه موجب شده است تا نرخ های پرتقال شمال ایران با پرتقال جنوب ایران یکسان نباشد و دارای تفاوت قیمت هایی باشد.

قیمت انواع مرکبات از جمله پرتقال در این بازرگانی بصورت روزانه مشخص می شود که مشتریان گرامی می توانند با مدیریت فروش ما جهت استعلام قیمت تماس حاصل نمایند.

کانال تلگرام بازار مرکبات ایران

همچنین ببینید

خرید پرتقال داراب

قیمت خرید و فروش انواع پرتقال داراب

قیمت پرتقال داراب درچه یک چند است؟ خرید و فروش پرتقال داراب در انواع مختلف در مرکز خرید و فروش مرکبات شمال و جنوب ایران صورت می گیرد.

پاسخ دهید