خانه / لیمو / لیمو ترش / قیمت لیمو ترش در بازار تهران

قیمت لیمو ترش در بازار تهران

بازار میوه و تره بار تهران، بزرگترین بازار محصولات کشاورزی در ایران محسوب می شود. قیمت لیمو ترش در بازار تهران چند است و بهترین لیمو ترش ایران از کدام منطقه تامین می شود؟
محصولات مرکبات مانند لیمو ترش در شهرستان های جنوبی ایران تولید می شود. تهران بعنوان پایتخت کشور ایران، همواره بزرگترین پایگاه خرید و فروش محصولات کشاورزی است. تولید کنندگان پس از برداشت میوه از درخت، به میادین تره بار در سطح کشور برده تا محصولات خود را بفروش برسانند.

مزایای لیمو ترش

لیمو ترش یکی از میوه های مفید برای بدن میباشد، مصرف لیمو ترش باعث تقویت در سیستم ایمنی بدن شده و از بیماری های سرماخوردگی و عفونی جلوگیری میکند. لیمو ترش به هضم غذا کمک بسیاری می کند و از بین برنده چروک ها و لک های روی صورت می باشد.

قیمت لیمو ترش

هر ساله عوامل مختلفی در قیمت میوه لیمو ترش موثر است. یکی از این عوامل میزان برداشت و از منابع تولید کننده این محصول می باشد. استان فارس بعنوان تولید کننده اصلی لیمو ترش در سطح ایران بشمار می رود که سالانه چندین هزار تن را روانه بازار می کند. قیمت روز لیمو ترش در فصل برداشت که از اوایل مرداد ماه تا اواخر آبان ماه در استان فارس می باشد، مشخص می شود.

همچنین ببینید

برداشت لیمو ترش

آغاز برداشت لیمو ترش در فارس

آغاز برداشت لیمو ترش فارس به صورت عمده و مستقیم از باغ های این استان …

پاسخ دهید