خانه / خشکبار مرکبات / لیمو خشک / قیمت لیمو خشک عمده جهرم

قیمت لیمو خشک عمده جهرم

قیمت لیمو خشک در ایران بر چه اساسی تایین میشود؟ برای اطلاع از قیمت لیمو خشک عمده جهرم  و برای خرید و فروش این محصول با مشاوران این مرکز ارتباط حاصل فرمایید. بازار مرکبات ایران لیمو خشک جهرم را به صورت عمده و بسته بندی به کشور عرضه می نماید.

لیمو خشک محصولی به دست آمده از میوه لیمو ترش است، که به واسطه نور آفتاب و روش های صنعتی میتوان خشک کرد و از آن در تهیه غذا به عنوان چاشنی استفاده نمود. لیمو ترش خشک شده رنگی قهوه ای روشن و اندکی متمایل به زرد می باشد، درون لیمو خشک خشک شده و کمی سیاه میشود.

لیمو ترش خشک شده کمی طعم تلخی دارد ولی بسیار معطر بوده به قدری که از آن به عنوان اسانس و طعم دهنده میتوان استفاده کرد.

لیمو خشک کاربرد بسیاری در تهیه غذا در کشور ما دارد و بعنواع چاشنی های ایرانی شناخته شده است، لیمو خشک شده را در چخت غذا میتوان استفاده کرد و میتوان آن را به صورت پودر شده به در دسته ادویه ها قرار داد.

لیمو ترش و لیمو خشک جهرم

شهرستان جهرم که یکی از برترین برداشت کنندهای لیمو ترش در کشور ایران شناخته شده است که سالانه لیمو ترش درجه یک را به سراسر کشور عرضه میکند و همینطور لیمو ترش جهرم توسط تاجران به کشور های فاقد این میوه در خاورمیانه صارد میشود.

لیمو ترش جهرم از کیفیت بالایی برخوردار میباشد که برای تولید لیمو خشک بسیار مناسب است و لیمو خشک این شهرستان بسیار با کیفیت بوده.

قیمت لیمو خشک

لیمو خشک محصولی پرفروش در بازار مرکبات میباشد، قیمت لیمو خشک بر اساس معیار هایی دسته بندی میشوند و بر روی قیمت محصول تاثیر میگذارند.

یکی از مهم ترین این معیار ها که قیمت لیمو خشک به آن بستگی دارد سایز و اندازه لیمو خشک است، اندازه مناسب این محصول از اهمیت بالایی برخوردار است و باکیفیت بودن لیمو خشک را نشان میدهد. سالم بودن لیمو خشک و نداشتن خرابی در لیمو خشک شده و رنگ و بوی این محصول از دیگر معیار های تاثیر گذار بر قیمت لیمو خشک میباشد.

برای اطلاع از قیمت روز لیمو خشک و خرید عمده لیمو خشک درجه یک از بازار مرکبات ایران با مشاوران این مرکز تماس بگیرید و سفارشات خود را ثبت نمایید.

همچنین ببینید

لیمو عمانی ایرانی

قیمت لیمو ترش خشک ایرانی

آیا می دانید قیمت لیمو ترش خشک ایرانی چند است؟ مرکز فروش لیمو خشک جهرم کجاست؟ خرید بدون واسطه انواع لیمو خشک در مرکز لیمو خشک ایران.

پاسخ دهید