خانه / لیمو / قیمت لیمو شیرین جهرم عمده

قیمت لیمو شیرین جهرم عمده

لیمو شیرین جهرم گونه ای از مرکبات است که با توجه به اینکه نوعی از تره بار محسوب می شود قیمت عمده آن مانند دیگر مرکبات بر اساس نرخ روز تعیین می گردد.

از دیرباز شهرستان جهرم را مهد تولید مرکبات در ایران و جهان می نامند. این شهرستان با داشتن پتانسیل های صادراتی انواع مرکبات همواره ب

ه تولید انبوه انواع مرکبات از جمله لیمو شیرین پرداخته است.

لیمو شیرین جهرم مانند دیگر گونه های مرکبات از کیفیت قابل قبولی برخوردار می باشد. فصل برداشت این محصول در فصل پاییز می باشد.

برداشت این محصول از اوایل آبان ماه شروع و تا اواخر آذر ماه ادامه می یابد.

قیمت لیمو شیرین جهرم

قیمت روز لیمو شیرین جهرم با توجه به اینکه قیمت تره بار بصورت روزانه تعیین می گردد، بصورت روز مشخص می شود. بطور کلی اگر بخواهیم قیمت ها را مورد بررسی قرار دهیم می بایست به بار دهی درختان لیمو در سال مورد نظر توجه داشت. امروزه با گسترش چشمگیر اینترنت این امکان به وجود آمده است تا بتوانیم بصورت روزانه و حتی ساعتی از قیمت های انواع مرکبات مطلع شویم.

که جهت اطلاع از قیمت ها و همچنین مشاوره در امور خرید و فروش همواره می توانید با مدیریت فروش بازرگانی لیموفر ارتباط بگیرید.

کانال تلگرام بازار مرکبات ایران

 

همچنین ببینید

قیمت لیمو ترش خشک ایرانی

آیا می دانید قیمت لیمو ترش خشک ایرانی چند است؟ مرکز فروش لیمو خشک جهرم کجاست؟ خرید بدون واسطه انواع لیمو خشک در مرکز لیمو خشک ایران.