خانه / لیمو / لیمو ترش جهرمی عمده

لیمو ترش جهرمی عمده

خرید و فروش لیمو ترش جهرمی عمده به صورت فله ای و بسته بندی شده با کیفیت های درجه یک و برای آبگیری در بازار مرکبات ایران انجام میگردد. لیمو ترش جهرمی یکی از شاخص ترین نوع لیمو ترش می باشد.

لیمو ترش میوه ای پر فروش در بازار مرکبات بوده که جزء محصولات صادراتی می باشد، جهرم شهرستانی واقع در استان فارس است که در برداشت مرکبات جایگاه برتری در کشور دارد. شهرستان جهرم از اواسط شهریور ماه لیمو ترش را برداشت و توسط مراکز فروش مرکبات با بهترین کیفیت عرضه میکند.

خاصیت لیمو ترش

لیمو ترش از ویتامین های مورد نیاز بدن مانند A و C تشکیل شده که باعث تقویت دید چشم و تقویت ایمنی بدن در برابر بیماری ها میشود.

لیمو ترش میتوان به بهبود هضم غذا کمک کند و باعث جلوگیری از بیماری چربی خون و اجتماع کلسترول در بدن شود، اسید لیمو ترش و ویتامین های موجود در آن میتوان به زیبایی پوست کمک کند و چین و لک رو صورت را از بین ببرد. از پوست لیمو ترش به عنوان اسانس در مواد شوینده و به عنوان طعم دهنده استفاده شود.

برداشت لیمو ترش جهرمی

برداشت لیمو ترش جهرمی از شهرستان جهرم که مرکز پرورش مرکبات کشور است صورت می گیرد. لیمو ترش جهرم از مرغوب ترین لیمو ترش است که بیشترین توجه خریداران این محصول را به خود جذب کرده است.

بیشترین میزان برداشت لیمو ترش در ایران در این شهرستان صورت میگیرد که سالانه نیاز عموم و بازار را از لیمو ترش فراهم می سازد.

کیفیت بی نظیر لیمو ترش جهرمی باعث تا اکثر تولیدی ها آبلیموی طبیعی از لیمو ترش این شهرستان جهت تولید آبلیمو استفاده نمایند.

این هم بخوانید: آبلیمو ممتاز جهرم

 

  • میوه لیمو ترش
    لیمو ترش

لیمو ترش آبگیری جهرم

لیمو ترش جهرمی مناسب برای آبگیری و تهیه آبلیمو بدون خرابی از باغات این شهرستان برداشت می شود و به شرکت های تولید آبلیمو طبیعی عرضه می شود. لیمو ترش برای آبگیری باید بدون کپک زدگی و خراب شدگی باشد و از آب فراوانی تشکیل شده باشد، برای آبگیری میتوان از لیمو ترش های ترک خورده که فاقد خراب شدگی هستند استفاده نمود.

لیمو ترش
لیمو ترش آبگیری

خرید فروش عمده لیمو ترش

پازار مرکبات ایران یکی از عرضه کنندگان عمده لیمو ترش است که به صورت مستقیم از باغات این شهرستان محصول را عرضه میکند.

عرضه لیمو ترش جهرمی در بسته بندی های سبدی و کارتونی و به صورت فله با بهترین کیفیت و لیمو ترش مناسب برای تهیه آبلیمو، با دقت در بسته بندی به صورت اینترنتی به نقاط مختلف کشور ارئه میکند.

مشتریان و باغداران جهت خرید و فروش لیمو ترش جهرم به صورت عمده در بازار مرکبات ایران و اطلاعات بیشتر در مورد محصول مورد نظر با مشاور این مرکز تماس حاصل فرمایند.

 

همچنین ببینید

فروش لیمو ترش شیراز

خرید فروش لیمو ترش شیراز

خرید فروش لیمو ترش شیراز در مرکز بازار محصولات طبیعی با نازلترین قیمت صورت میگیرد. …

پاسخ دهید