خانه / لیمو / مرکز فروش لیمو ترش جهرم

مرکز فروش لیمو ترش جهرم

آیا مرکز فروش لیمو ترش جهرم را می شناسید؟ یکی از مرکز فروش لیمو ترش بازار مرکبات ایران می باشد که بدون واسطه محصول خود را به عرضه می رساند. این مرکز فروش لیمو محصولات خود را به صورت اینترنتی محصول خود را ارائه می دهد.

لیمو ترش میوه ای گرمسیری است که در دسته مرکبات قرار دارد، لیمو ترش یکی از محصولات پر طرفدار است که مزایای بسیاری دارد و از خواص های زیادی برخوردار است. لیمو ترش سازگار با آب و هوای مدیترانه ای است و در مناطق جنوبی و گرمسیری کشورمان برداشت این محصول صورت میگیرد. لیمو ترش خاصیت های زیادی دارد و کاربرد های بسیاری در آشپزی دارد، لیمو ترش یکی منابع تامین ویتامین C و پتاسیم است، آب لیمو ترش برای زیبای پوست صورت بسیار مفید می باشد. لیمو ترش برای درمان بسیاری از بیماری ها کاربرد دارد و اسیدی بودن لیمو ترش باعث کاهش چربی و کلسترول هایی که باعث بروز بیماری های قلبی می شود را کاهش می دهد. برای داشتن تمام مزایای این محصول می توان از آبلیمو طبیعی که کاملا خالص تهیه شده باشد در فصل های که برداشت این محصول صورت نمی گیرید استفاده نمود.

لیمو ترش جهرم

یکی از مناطق برداشت لیمو ترش درجه یک شهرستان جهرم می باشد که در استان فارس واقع است. شهرستان جهرم به دلیل شرایط آب و هوایی مناسب با این محصول یکی از برداشت کننده لیمو ترش مرغوب می باشد. لیمو ترش جهرم دارای کیفیت بالایی می باشد که از باغات این شهرستان به صورت مستقیم برداشت می شود، شهرستان جهرم رتبه برتری را در عرضه لیمو ترش به کشور دارد و محصول این شهرستان قابل توجه مشتریان مرکبات قرار گرفته است. برداشت لیمو ترش جهرم از اوایل شهریور ماه آغاز میگردد و عرضه آن در مراکز های فروش این محصول آغاز میگردد.

مرکز فروش لیمو ترش

بازار مرکبات ایران مطمعن ترین مرکز فروش لیمو ترش می باشد، این مرکز محصول خود را بدون واسطه و آنلاین به تمام نقاط کشور به مشتریان ارائه میدهد. برای خرید و فروش لیمو ترش از این مرکز می توانید از مشاور خرید ما در امور خرید و فروش و قیمت محصولات مطلع شوید و سفارشات خود را ثبت کنید.

همچنین ببینید

لیمو ترش جهرمی

لیمو ترش جهرمی عمده

خرید و فروش لیمو ترش جهرمی عمده به صورت فله ای و بسته بندی شده …

پاسخ دهید