خانه / پرتقال / پرتقال محلی جهرم فروش مستقیم از باغ

پرتقال محلی جهرم فروش مستقیم از باغ

پرتقال محلی جهرم به صورت عمده و فروش مستقیم از باغ تمام نقاط کشور ارسال میگردد. چرا پرتقال محلی جهرم از نمونه های خوب این محصول به شمار میرود؟

پرتقال محصولی از دسته مرکبات می باشد که معمولا در استان های شمالی کشور ایران برداشت می شود، اما در بعضی از شهرستان های جنوبی کشور برداشت این محصول صورت میگیرد. شهرستان جهرم از برترین برداشت کننده مرکبات در سطح کشور است که بیشترین میزان مرکبات را در سال به بازار عرضه می نماید.

این شهرستان علاوه بر برداشت مرکبات گرمسیری در برداشت پرتقال هم نقش بسیار مهمی دارد که سالانه مقدار قابل توجهی از این محصول را با کیفیت خوب به بازار وارد میکند. پرتقال محلی جهرم یا پرتقال جهرمی از گونه های منحصر به فرد این میوه است که دارای طعم و مزه ای بسیار عالی و شیرین می باشد.

پرتقال محلی جهرم

پرتقال محلی جهرم که بهترین نژاد های درخت و نهال پرتقال جهرم برداشت می گردد، از درجه کیفی بالایی برخوردار بوده و به صورت بسته بندی شده و فله ای به بازار داخلی کشور و خارج کشور عرضه میگردد.

"<yoastmark

انواع پرتقال محلی جهرم شامل چه نژار هایی میباشد؟

پرتقال شهرستان جهرم دارای انواع مختلفی است که هر کدام از آن ها با قیمت های متفاوتی به بازار وارد می شود، انواع پرتقال جهرم شامل پرتقال خونی، پرتقال نافی و پرتقال گرد یا معمولی است. لازم به ذکر است که پرتقال خونی همان پرتقال تو سرخ است که در این شهرستان با کیفیت خیلی خوبی برداشت میشود.

قیمت پرتقال جهرم

قیمت پرتقال جهرمی کاملا مناسب بوده و در شهرستان جهرم با نازلترین قیمت عرضه میگردد. قیمت پرتقال محلی جهرم در باغ های این شهرستان خیلی ارزان و مناسب بوده اما در بعضی مراکز های فروش با قیمت بالایی به فروش می رسد.

آیا میدانید چه عواملی باعث تفاوت قیمت های پرتقال محلی شهرستان جهرم می شود؟

عواملی هستند که باعث می شود قیمت گونه های پرتقال با هم متفاوت باشند عواملی همچون کیفیت محصول، وضعیت اقتصادی بازار مرکبات و میزان عرضه پرتقال به بازار عامل های هستند که می توانند باعث متغیر شدن کیفیت محصول باشند.

پرتقال محلی جهرم

خرید پرتقال جهرم مستقیم از باغ های پرتقال

سایت بازار مرکبات ایران با فروش پرتقال جهرمی مستقیم از باغات مرکبات جهرم این امکان را فراهم ساخته تا مشتریانی که قصد خرید عمده این محصول را دارند بتوانند با کمترین قیمت این محصول را در این مرکز سفارش دهند و در هر نقطه ای از کشور تحویل نمایند.

مشتریانی که میخواهند از این مرکز خریداری نمایند ای قابلیت را دارند تا نمونه محصول را قبل از خرید دریافت نمایند تا رضایت کامل را از محصول خریداری کرده داشته باشند.

فروش مستقیم محصولات چه مزایایی برای خریداران به همراه دارد؟

با فروش پرتقال از باغ افراد و خریداران عمده این محصول میتوانند بدون واسطه با قیمتی به صرفه و از باغ محصول را با کیفیت مورد نظر خود دریافت نمایند.

برای ثبت سفارش خرید پرتقال و ثبت تولید کنندگان این محصول لطفا با مشاوره این مرکز تماس حاصل فرمایید و قیمت روز محصولات را دریافت نمایید.

همچنین ببینید

پرتقال تامسون جنوب

پرتقال تامسون جنوب به صورت عمده

پرتقال تامسون جنوب یکی از ارقام با کیفیت پرتقال میباشد. قیمت پرتقال تامسون جنوب در …

پاسخ دهید