خانه / لیمو / پر لیمو خشک صادراتی جهرم

پر لیمو خشک صادراتی جهرم

پر لیمو خشک صادراتی جهرم بصورت بسته بندی های مختلف به بازار عرضه می شود. قیمت پر لیمو خشک جهرم چند است؟ آیا پر لیمو خشک جهرم رنگ روشن است؟
یکی از محصولاتی که بصورت عمده از کشور ایران به کشور های همسایه و کشورهای اروپایی صادر می شود، پر لیمو خشک است. پر لیمو خشک دارای انواع متعدد در رنگ های سیاه و روشن موجود بوده و هر کدام از آنها دارای شمتریان بخصوصی می باشد. جهرم یکی از شهرستان های استان فارس است که مرکز لیمو ترش ایران معرفی شده است.
لیمو ترش یکی از محدود محصولاتی است که هیچ گونه ضایعاتی نداشته و تمامی اجزای آن فرآوری می شود. پس از فصل برداشت لیمو ترش، از لیمو خشک یا لیمو عمانی، پر لیمو نیز استخراج می شود. پر لیمو عمانی که در شهرستان جهرم فرآوری می شود اغلب به رنگ روشن بوده و از مشتری پسندی بسیار خوبی برخوردار می باشد.

پر لیمو عمانی با کیفیت جهرم

لیمو عمانی تولید شده در شهرستان جهرم از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. از مشخصات رایج لیمو عمانی جهرم، می توان به پوست کاغذی بودن آن و همچنین عدم تلخی و ترش مزگی آن اشاره کرد. این خصوصیات موجب شده است تا مشتریان و صادرکنندگان این محصول را جهت عرضه به بازار ها انتخاب نمایند.

پر لیمو عمانی
پر لیمو عمانی

فروش اینترنتی پر لیمو عمانی جهرم

امروزه با گسترش فناوری می توان انواع محصولات را بصورت مستقیم و بدون واسطه به خریدار عرضه و ارائه نمود. یکی از محصولات کشاورزی که دارای واسطه هایی در مسیر خرید و فروش می باشد، لیمو عمانی و فرآورده های حاصله از آن هستند. عرضه بدون واسطه لیمو عمانی موجب می شود تا خریدار از صرفه اقتصادی بسیار خوبی برخوردار شده و همچنین تولید کننده نیز بتواند محصولات خود را بدون واسطه به فروش برساند. این مزیت در روند قیمت بسیار تاثیر گذار بوده و اغلب خریداران از این شیوه فروش استقبال کرده اند.

همچنین ببینید

برداشت لیمو ترش

آغاز برداشت لیمو ترش در فارس

آغاز برداشت لیمو ترش فارس به صورت عمده و مستقیم از باغ های این استان …

پاسخ دهید