خانه / پرتقال / مرکز پخش پرتقال بابل عمده

مرکز پخش پرتقال بابل عمده

فروش پرتقال بابل به صورت عمده برای صادرات و بازار داخل. مرکز خرید و فروش پرتقال بابل با قیمت مناسب از باغداران. پخش پرتقال بابلسر به صورت بسته بندی.

بابل یکی شهر های خوش آب و هوا در شمال کشور است. این شهر واقع در استان مازندران است که شرایط آب و هوایی مناسب با درختان پرتقال و نارنگی دارد.

پرتقال بابل

کیفیت پرتقال بابل

پرتقال های برداشت شده در مازندران و بابل ازکیفیت بی نظیری برخوردار هستند. کیفیت پرتقال بابل از لحاظ رنگ و مزه بسیار عالی بوده و مورد پسند بسیاری از مشتریان قرار گرفته است.

سه تا از عوامل مهم که نشان دهنده کیفیت پرتقال هستند شامل:

  1. رنگ پرتقال
  2. سایز پرتقال
  3. طعم پرتقال

پرتقال بابل

بسته بندی پرتقال بابل

پرتقال یکی از میوه های است که در نمونه های مختلفی قابل بسته بندی میباشد. بسته بندی های پرتقال برای مصرف بازار داخل با بازار صادرات متفاوت است.

بسته بندی پرتقال برای صادرات: بسته بندی های صادراتی در بسیاری از محصولات دارای شاخصه هایی میباشد. بسته بندی صادراتی پرتقال معمولا به صورت سبدی بوده و با چیدمانی استاندارد صورت میگیرد.

بسته بندی برای بازار داخلی: نوع بسته بندی پرتقال برای عرضه و بازار داخلی اغلب کارتن و سبدی استفاده میشود. لازم به ذکر است که بسته بندی سبدی برای مصرف داخلی معمولا بدون چیدمان صورت میگیرد.

بسته بندی پرتقال

فروش عمده پرتقال بابل بدون واسطه

آیا میدانید در کدام مرکز عرضه و پخش پرتقال بابل و مازندران با قیمت ارزانتری صورت میگیرد؟

فروش پرتقال بابل و پرتقال تامسون جنوب در این سایت به صورت مستقیم و با حذف واسطه ها از باغات بابل صورت گرفته و با بسته بندی های مختلف جهت صادرات و بازار داخل به مشتریان ارائه میشود.

نحوه خرید و ثبت سفارش

بازار مرکبات ایران با ارائه امکان خرید اینترنتی محصولات در تناژ بالا باعث شده تا خریداران بتوانند محصول را در کمترین زمان سفارش داده و در تناژ بالا تحویل گیرند.

هزینه حمل نقل در این مرکز به دلایل مختلفی مناسبتر از دیگر مراجع می باشد و خریداران میتوانند با کمترین هزینه محصول را با بهترین کیفیت دریافت نمایند.

برای خرید و فروش پرتقال رامسر از طریق شماره زیر اقدام نمایید و قیمت روز را دریافت نمایید.

 

همچنین ببینید

نهال پرتقال دزفول

خرید و فروش نهال پرتقال دزفول

نهال پرتقال دزفول از نهال های پر ثمر و مرغوب پرتقال می باشد. خرید و …

پاسخ دهید