خانه / آبلیمو / عرضه آبلیمو اصالت با قیمت کارخانه

عرضه آبلیمو اصالت با قیمت کارخانه

آبلیمو اصالت از آبلیمو های صنعتی با کیفیت و پر فروش در بازار آبلیمو محسوب میشود. آبلیمو اصالت در شیشه های ۴۳۰ گرمی مستقیم از کارخانه به مشتریان عرضه میگردد. عرضه آبلیموی اصالت در این مرکز با قیمت اصلی کارخانه اصالت انجام میگردد.

شرکت اصالت از برند های تولید کننده در زمینه صنایع غذایی می باشد. این شرکت توانسته با تولید آبلیموی صنعتی با کیفیت خوب در زمینه تولید آبلیمو شهرت یابد و آبلیمو تولیدی خود را با نام آبلیمو اصالت به سراسر کشور ارائه نماید.

بسته بندی آبلیمو اصالت

شرکت اصالت با رعایت کردن اصول بهداشتی و افزایش ماندگاری آبلیمو آن را در بسته بندی های شیشه ای قرار داده است.

بسته بندی شیشه آبلیمو اصالت سبب بر:

  • بهبود کیفیت رنگ آبلیمو
  • بهبود طعم آبلیمو
  • مقاوم در برابر نور
  • افزایش ماندگاری آبلیمو

آبلیموی اصالت 430 گرمی

فروش آبلیمو اصالت

بازار مرکبات ایران از تامین کننده انواع آبلیمو طبیعی و آبلیمو های صنعتی می باشد. این مرکز این امکان را برای مشتریان آبلیموی اصالت را به وجود آورده تا این محصول را در تناژ بالا با قیمت کارخانه از این مرکز خریداری نمایند.

مزیت های فروش مستقیم آبلیمو از کارخانه چیست؟

عرضه مستقیم آبلیمو از شرکت اصالت سبب بر افزایش کیفیت و اصمینان از اصل بودن آن میباشد. و همیطور سبب بر کاهش قیمت بری خریداران و همیطور تامین کنندگان می گردد.

تولید کنندگان و تامین کنندگان آبلیمو

تولید کنندگان و تامین کنندگان آبلیمو های صنعتی و طبیعی میتوانند محصولات خود در این مرکز به صورت اینترنتی عرضه نمایند. این امر سبب بر افزایش فروش تولید و تامین کنندگان میگردد.

کلیک کنید و بخوانید: تفاوت آبلیمو طبیعی با صنعتی

آبلیمو اصالت

نحوه فروش آبلیمو اصالت

مشتریان و خریدارانی که قصد خرید عمده آبلیموی اصالت را با قیمت کارخانه اصالت دارند میتواند از طریق راه های ارتباطی با مشاورین تماس حاصل نمایند.

لازم به ذکر است که به دلیل نوسانات زیاد در قیمت این محصول جهت استعلام قیمت روز انواع آبلیمو با مشاورین این مرکز ارتباط برقرار نمایید.

همچنین ببینید

خرید آبلیمو عمده

خرید آبلیمو عمده شیراز

خرید آبلیمو عمده خالص و صد درصد ارگانیک با قیمت روز و بسته بندی شده …

پاسخ دهید