خانه / پرتقال / قیمت خرید و فروش پرتقال خونی

قیمت خرید و فروش پرتقال خونی

خرید و فروش پرتقال خونی به صورت عمده و با قیمت مناسب. خرید پرتقال خونی از باغات پرتقال شمال با بهترین کیفیت و بسته بندی مناسب. قیمت پرتقال خونی میانگین بین ۲ هزار تومان تا ۵ هزار تومان در بازار موجود میباشد.

قیمت خرید و فروش پرتقال خونی

پرتقال خونی چیست؟

پرتقال خونی یکی از رقم های پرتقال است که درون آن یا به اصطلاح آب آن قرمز بوده و به همین علت آن را پرتقال خونی نام میبرند.

طعم پرتقال خونی

طعم و مزه شیرین پرتقال خونی یکی از بی نظیر ترین ویژگی هایی آن میباشد که باعث شده تا توجه بسیاری از مصرف کنندگان را به خود جلب نموده.

ظاهر پرتقال خونی

شکل ظاهری پرتقال خونی تقریبا مانند پرتقال تامسون بوده و رنگ آن مانند دیگر ارقام پرتقال میباشد به طوری که تشخیص آن اندکی سخت و مشکل میباشد.

قیمت پرتقال خونی

پرتقال خونی در بازار

پرتقال خونی و تو سرخ در بازار میوه و مرکبات مشتریان بسیاری داشته و فروش آن نسبتا خوب میباشد. پرتقال خونی با کیفیت های مختلفی در بازار مرکبات خرید و فروش میشود و به مصرف میرسد.

آیا میدانید کدام نمونه از پرتقال خونی دارای کیفیت بالاتری است؟

پرتقال خونی دارای هم در مناطق جنوبی و هم مناطق شمالی کشور برداشت میشود.

پرتقال خونی شمال به دلیل اینکه آب و هوایی مناسب با نهال و درختان این محصول داشته از کیفیت بالاتری بهره مند میباشد و در بازار مشتریان بیشتری دارد.

انواع پرتقال خونی شمال

  • پرتقال خونی سانگینو
  • پرتقال خونی گروس سانگین
  • پرتقال خونی تراکو

پرتقال خونی

قیمت خرید و فروش پرتقال خونی

قیمت پرتقال خونی در بازار مرکبات مرتبا متغیر بوده و بنا به دلایلی بالا و پایین میگردد. آیا میدانید چه عواملی سبب بر تغیر قیمت پرتقال خونی میشود؟

  1. میزان تولید پرتقال خونی در کشور
  2. وضعیت صادرات پرتقال خونی
  3. نوسانات ارزی و اقتصادی کشور

سه عاملی که بیان گردید از عامل های مهمی است که در متغیر بودن قیمت پرتقال خونی نقش داشته است. جهت استعلام قیمت روز پرتقال خونی با ارتباط بگیرید.

فروش پرتقال خونی در این مرکز به علت حذف واسطه ارزانتر بوده و خریداران میتوانند در بسته بندی های مناسب از باغات پرتقال خونی شمال و جنوب آن را خریداری نمایند.

جهت خرید و فروش پرتقال خونی و استعلام قیمت از طریق راه های ارتباطی زیر اقدام فرمایید.

همچنین ببینید

نهال پرتقال دزفول

خرید و فروش نهال پرتقال دزفول

نهال پرتقال دزفول از نهال های پر ثمر و مرغوب پرتقال می باشد. خرید و …

پاسخ دهید