خانه / نارنگی / خرید نارنگی صادراتی مازندران

خرید نارنگی صادراتی مازندران

خرید نارنگی صادراتی به صورت عمده و بدون واسطه از باغ های نارنگی مازندران. قیمت خرید نارنگی صادراتی در این مرکز به صرفه و ارزانتر از دیگر مراکز است. این مرکز عمده فروش نارنگی صادراتی را با بهترین کیفیت و قیمت به سراسر کشور برای مشتریان ارسال مینماید.

نارنگی یکی از میوه های پر طرفدار از خانواده مرکبات است. این محصول اغلب در کشت و برداشت میشود و به دلیل کیفیت نارنگی شمال از ارقام صادراتی به شمار میرود.
این محصول در مراکز فروش مرکبات با قیمت های متفاوتی ارائه میگردد. اما در بازار مرکبات ایران به دلیل فروش بدون واسطه با قیمت به صرفه ای به تاجران عرضه میشود.

نارنگی صادراتی مازندران

نارنگی صادراتی مازندران

مازندران به دلیل شرایط آب و هوایی مناسب با درخت نارنگی، میوه ای با کیفیت را بازار داخل و خارج از کشور ارائه میدهد.

نارنگی برداشت شده در مازندران از کیفیت بسیار برخوردار بوده و برای صادرات به کشور های خارجی مناسب می باشد.

چه عواملی نشان دهنده کیفیت نارنگی صادارتی است؟

  • سایز و اندازه نارنگی مناسب صادرات
  • سلامت فیزیکی و ظاهری نارنگی
  • طعم و مزه نارنگی
  • رنگ آن باید مناسب و مشتری پسند باشد
  • در بسته بندی مناسب قرار گیرد
  • رنگ آن طبیعی و ارگانیک باشد

قیمت نارنگی صادراتی مازندران

قیمت نارنگی به عامل های بسیاری بستگی دارد و به صورت مداوم به دلیل شرایط بازار مرکبات و اقتصادی کشور تغیر میابد. قیمت خرید نارنگی صادراتی در این مرکز به دلیل عرضه مستقیم از تولید کنندگان و باغداران نارنگی و دیگر مرکبات برای تاجران به صرفه و ارزنتر میباشد.

بسته بندی مناسب جهت صادرات

فروش عمده نارنگی در مرکز بازار مرکبات ایران به صورت فله و بسته بندی شده میباشد. بسته بندی های نارنگی در این شرکت مناسب برای صادرات بوده و از بهترین نوع بسته بندی ها عرضه میشود.

نارنگی معمولا به صورت بسته بندی های سبدی و کارتونی به دیگر کشور های صادر میگردد. که مشتریان میتوانند در این مرکز در انواع بسته بندی ها محصول خود را سفارش دهند.

نارنگی صادراتی

ارسال نارنگی به داخل و خارج کشور

فروش نارنگی صادراتی در این مرکز برای مشتریان که قصد دارند محصول را در کشور های خارجی و استان های مختلف در داخل از کشور خرید نمایند بازار مرکبات ایران محصول را برای افراد به تمامی استان های داخل و دیگر کشور ها ارسال مینماید.

حتما بخوانید: نارنگی خارو جهرم

خرید نارنگی صادراتی عمده

افرادی که قصد خرید نارنگی صادراتی مازندران را دارند جهت استعلام قیمت روز و مشاوره در امور صادرات و نوع سفارش با مشاورین ما در ارتباط باشند.

مشاورین و کارشناسان این مرکز به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی مشتریان هستند تا خریداران بتوانند در کمترین زمان سفارشات خود را ثبت نمایند. جهت اقدام به خرید نارنگی و دیگر ارقام مرکبات از طریق شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

 

همچنین ببینید

عرضه عمده نارنگی مازندران

استان مازندران یکی از رتبه های برتر در برداشت و عرضه نارنگی مرغوب در سطح …

پاسخ دهید